הזמנת נסיעת מבחן
גוגורו המובילה העולמית בתחום הקטנועים החשמליים מכריזה על המנוי ה 500,000 שלה במדינת טיוואן. 
 
גוגורו הודיעה על נקודת ציון משמעותית בתולדותיה שהיא החתימה עד עכשיו חצי מליון מנויים לרשת החלפת הסוללות שלה כשלמעשה בעולם אותה רשת שהיתה אמורה לשמש רק את המותג שלה משמשת היום בפועל גם מותגים אחרים בתחום הדו גלגלי כמו ימאהה סוזוקי הרו ההודית ועוד, מה שגורם בפועל לזה שחברות ענק כמו שציינתי מקבלות את הסטנדרט של גוגורו ופשוט נשענות על הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה ומשקיעות בייצור הקטנוע/אופנוע עצמו ולא בטכנולוגיה מה שגורם להן לחסוך הרבה מאוד כסף בפיתוח. 
נתון מדהים נוסף הוא שבעיר הבירה של טיוואן טייפה, ישנם כיום אלפי תחנות החלפת סוללות של גוגורו מה שמספק לכל רוכב באשר הוא להיות במרחק של ק"מ אחד מכל תחנה. (בקרוב גם אצלינו בישראל) 
תחנות החלפת סוללות של גוגורו מאוד ידידותיות למשתמש מה שיכול לאפשר החלפה קלילה שאורכת 15 שניות. בנוסף למהירות ההחלפה לתחנה יש גם בינה מלאכותית שיודעת לשייך לרוכב המיועד את הסוללה שהכי תתאים לו במתקן כלומר לפי צריכה ואופי נסיעה קודם. 
דבר נוסף שחשוב לומר לתחנה ישנה היכולת לבחון כל סוללה שמוחזרת אליה לפי סטנדרט מסוים ואם לאחר בחינת איכות הסוללה היא תמצא פסולה התחנה באופן אוטומטי תוציא אותה מכלל שימוש מה ששומר על איכות הסוללות הנמצאות לאספקה למשתמש וגורמת לכך שרק הסוללות התקינות יהיו ברות שימוש. 
בישראל נכון לזמן כתיבת כתבה זו ישנן 20 תחנות החלפת סוללות של גוגורו שנמצאות בתחנות דלק פז בסמוך לחנות הנוחות ילו בתחנה. 
לאחר בדיקות רבות חברת פז נבחרה לתת שירות לתחנות החלפת הסוללות של גוגורו בזכות הפריסה הגדולה של החברה גם ברחבי הערים הגדולות וגם מחוצה להן.

להלן הרשימה הראשונית של תחנות החלפת הסוללות של גוגורו :
 
1.ילו ירמיהו  ת"א. 
2.ילו הטייסים ת"א. 
3.ילו דרך נמיר ת"א. 
4.ילו יצחק שדה ת"א. 
5.ילו ההגנה ת"א. 
6.ילו שדרות בן צבי ת"א. 
7.ילו קויפמן ת"א. 
8.ילו נווה עוז פ"ת. 
9.ילו כביש 4 גבעת שמואל. 
10.ילו משה סנה רמה"ש. 
11.ילו עלית רמת גן. 
12.ילו אלוף שדה רמת גן. 
13.ילו רונית כביש 2 הרצליה. 
14.ילו הרב קוק הרצליה. 
15.ילו סביון כביש מסובים. 
16.ילו רוזנסקי מערב ראשל"צ. 
17.ילו הלוחמים חולון. 
18.ילו מרלוג בינימינה. 
19.מטרו תושיה. 
20.מטרו סיטי מנחם בגין. 
ועוד תחנות בעתיד הקרוב....