גוגורו הינו הקטנוע החשמלי הראשון מסוגו בעולם הנותן לך נסיעה בטוחה וארוכת טווח במיוחד ללא גבולות בזכות הטכנולוגיה ושיטת הסוללות השיתופיות שנותנות לך שקט נפשי וביטחון מלא.
הזמנת נסיעת מבחן
גוגורו, הקטנוע החשמלי הראשון בעולם שפיצח את החסרון הגדול שהוא טווח הנסיעה והפך אותו ליתרון ענק ייחודי ופשוט באמצעות טכנולגיה מתקדמת.
הפתרון לטווח נסיעה בלתי מוגבל בקטנוע חשמלי שמאפשר לך לרכב בשקט נפשי ובטחון בדיוק כמו לרכב על כל קטנוע עם מנוע בנזין.
אז זהו מהיום גם אתם יכולים  להצטרף למהפכה החשמלית העולמית ולרכוש לעצמכם קטנוע חשמלי חדש גוגורו, בידיעה ברורה  שתוכלו "לתדלק" את הגוגורו החשמלי שלכם
בכל תחנת דלק פז אבל לא במשאבות העתיקות אלא באיזור החשמלי שנמצא בסמוך לחנות נוחות ילו בתחנה.שיטה זו נותנת לכם את האפשרות לרכב כל הזמן על סוללות מלאות חדשות ותקינות.
אז איך זה עובד ? פשוט מאוד ... אתם מגיעים עם הקטנוע שלכם לעמדת החלפת הסוללות שולפים את הסוללות מהקטנוע ומכניסים אותם לתאים הפנויים בעמדה לאחר מס שניות העמדה מזהה את הסוללות ושולפת לעברכם את הסוללות המלאות החדשות בפעולה פשוטה של שליפתם מהעמדה אתם מכניסים את הסוללות המלאות לגוגורו החשמלי שלכם וממשיכים את הרכיבה שלכם בנוחות יעילות ומהירות. בעת הכנסת הסוללות הישנות לעמדה אתם מקבלים על המסך של העמדה את כל האינפורמציה על אופי הרכיבה שלכם יעילותה ומצב הסוללות שהחזרתם כל זה קורה באמצעות 26 חיישנים שנמצאים בכל אחת מהסוללות. 
הזמנת נסיעת מבחן


הזמנת נסיעת מבחן